Strony internetowe Jelenia Góra

Zaistniej w internecie dzięki własnej stronie WWW!

Dlaczego warto posiadać własną stronę internetową?

Tworzenie stron internetowych Jelenia GóraStrony internetowe to nie tylko zwiększenie prestiżu firmy! Internet jest największym źródłem informacji. Zaprezentowanie oferty swojej firmy w sieci pozwala zwiększyć zainteresowanie potencjalnych klientów. Strona internetowa jest obecnie najtańszą i najskuteczniejszą reklamą w sieci ze względu na ilość materiału jaki można na niej zamieścić oraz jej zasięg globalny (możliwość dostępu do strony z każdego zakątku świata). Potencjalny klient może bardzo dobrze zapoznać się z ofertą firmy, zobaczyć nasze produkty. Warto wspomnieć również, że strona w internecie dostępna jest na całym świecie, dzięki czemu nie ograniczamy się do danego regionu. Jeśli komuś spodoba się nasza strona, może ją z łatwością przekazać swoim znajomym przekazując jedynie adres naszej witryny, np. poprzez e-mail czy bardzo popularne dziś serwisy społecznościowe (Facebook, Google+, itp.). Czy inna forma reklamy daje taką możliwość?

Dlaczego warto powieżyć nam stworzenie strony internetowej?

Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra

Tworzymy, projektujemy dynamiczne strony internetowe w oparciu o HTML5, CSS3, JavaSrcipt, PHP, MySQL. Strony są zoptymalizowane i tworzone wg standardów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zawsze służymy pomocą i radą w wielu aspektach związanymi ze stronami internetowymi (wybór nazwy domeny, serwera, poczty e-mail).

Strony WWW stworzone przez nas "podpięte" są pod nasz własny, autorski System Zarządzania Treścią (CMS) oparty na bazie danych MySQL. Jest to nic innego jak łatwy w obsłudze Panel Administracyjny strony internetowej, dzięki któremu mamy możliwość edytowania treści na podstronach jak w popularnych edytorach tekstowych (MS Word, Libre Office Writer, itp), zarządzania galeriami zdjęć, aktualnościami, ogłoszeniami i innymi funkcjami, które zaimplementowane są na stronie. Zaletą takiego rozwiązania jest prostota edycji, zarządzania i szybkość działania strony www (wczytywane jest tylko co jest aktualnie potrzebne).

Prosta strona internetowa, zawierająca maksymalnie 2 strony (strona główna i kontakt). Skierowana jest głównie dla małych firm, które nie chcą wydawać wiekszej kwoty na stronę internetową, ale chcą zaprezentować swoją podstawową ofertę w internecie oraz podać dane kontaktowe. Możliwe jest zamieszczenie do 10 zdjęć. W pakiecie brak Panelu administracyjnego, statystyk strony. Możliwośc rozbudowy o kolejne opcje.

Strona internetowa bardziej rozbudowana od "wizytówki". Skierowana dla małych oraz średnich firm, które chcą zaprezentować potencjalemu klientowi bogatszą wersję swojej oferty. Przede wszystkim zawiera w sobie moduł prostej galerii zdjęć oraz Panel administracyjny, dzięki któremy sami możemy zarządzać w każdej chwili swoja stroną internetową. Dodatkowo zyskujemy oznakowanie firmy w Mapach Google, statystyki odwiedziń naszej strony www.

Strona WWW zawierające wszystkie profity poprzednich pakietów. Skierowana dla firm, które chcą rozbudowanej strony internetowej. Nie ma tutaj ograniczonej liczby podstron, zyskujemy animację na stronie głównej, możliwość zamieszczenia rozbudowanego formularza (np zapisów lub zamówienia), modułu aktualności czy ogłoszeń, integracji z sieciami społecznościowymi i wiele innych...

Koszt wykonania strony internetowej jest jednorazowy!
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.
Wyceniamy projekt dopiero po rozmowie z klientem i zapoznaniu się z jego oczekiwaniami.

Każdy projekt zawiera:

 • analiza potrzeb klienta i sugestie dot. strony www
 • obsługa i konfiguracja hostingu
 • założenie kont e-mail w wykupionej domenie
 • rejestracja w Mapach Google
 • strona zoptymalizowana dla wyszukiwarek
 • dodanie strony internetowej do indeksu wyszukiwarek
 • szkolenie z obsługi panelu administracyjnego
 • szkolenie z obsługi podstawowej statystyk

Opcje dodatkowe

Istnieje możliwość dodania do strony www innych funcjonalności (np. galerii, integracji z Facebookiem) do pakietów mniejszych, np. do wizytówki.

Wybrane opcje dodatkowe:

 • integracja z portalami społecznościowymi (np. Facebook, Google+)
 • panel administracyjny
 • moduł aktualności
 • moduł ogłoszeń
 • moduł portfolio z rozbudowaną galerią zdjęć

Nie ograniczamy się! Jesteśmy otwarci na propozycje, jeśli interesującego modułu, funkcjonalności nie ma na liście - skontaktuj się z nami, a postaramy się takowy dla Ciebie zaprojektować i zaprogramować.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami znajdującymi się w Realizacjach

Podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć podatek VAT (23%).
Koszty wykonania strony internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.