Ochrona fizyczna

Monitoring obiektów, ochrona fizyczna obiektów, grupa interwencyjna

Niezbędnym elementem ochrony fizycznej oraz monitoringu w naszej firmie jest grupa interwencyjna. Pełni ona funkcję wsparcia dla pracowników ochrony fizycznej na obiektach stacjonarnych, oraz pozwala na podejmowanie interwencji w przypadku sygnałów alarmowych z systemów alarmowych w chronionych przez nas obiektach.

Monitoring obiektów

Monitoring jest skuteczną i najtańszą formą ochrony mienia. Usługę monitoringu obiektów realizujemy 24 godziny na dobę przez cały rok. Opiera się ona na montowanych przez nas profesjonalnych systemach zabezpieczeń, które stanowią skuteczne narzędzie zapobiegające kradzieżom czy włamaniom do obiektów. W przypadku, gdy wystąpi sygnał alarmowy z ochranianego obiektu (włamanie, napad), grupa interwencyjna niezwłocznie podejmuje się dojazdu do chronionego obiektu, celem zweryfikowania czy nie doszło do przestepstwa (np. kradzieży, włamania, dewastacji mienia).

Jeśli sprawca znajduję się na terenie strzeżonego obiektu grupa interwencyjna podejmuje czyności mające na celu jego ujęcie.

Chronimy:

  • obiekty przemysłowe, zakłady produkcyjne
  • hale magazynowe, sklepy
  • instytucje
  • biura
  • domy, mieszkania prywatne

Jeśli masz podpisaną umowę z firmą ochroniarską na monitoring koszty ubezpieczenia są dużo niższe!

W naszej firmie za usługę monitoringu pobierania jest opłata abonamentowa (miesięczna). W jej cenę wchodzi konnserwacja systemów zabezpieczeń. Nie pobieramy dodatkowych opłat, jak w zwyczaju ma konkurencja.

Ochrona fizyczna obiektów

Ochrona fizyczna obiektów polega na stałej obecności pracowników ochrony na terenie strzeżonego obiektu.

Usługi kompleksowej ochrony fizycznej, na różnego rodzaju obiektach, świadczonej przez naszą firmę staramy się dopasować indywidualnie do potrzeb Klienta, a także do najwyższych standardów rynkowych. Zakres i funkcje wykonywanych obowiązków określają szczegółowe procedury oraz regulaminy ochrony obiektu. Pracownicy na obiektach, które chronimy są w razie potrzeby wspomagani poprzez naszą grupę interwencyjną.

Każdy z pracowników naszej firmy jest sprawdzany w Krajowym Rejestrze Karnym. Zatrudniamy tylko osoby, które nie były dotąd karane.

Nasi pracownicy podczas wykonywania swoich zadań umundurowani są jednolicie.